6. rođendan našeg vrtića

 
Danas je našem vrtiću 6. rođendan!!!
Želimo reći hvala djelatnicama koje su zaslužne što naš vrtić raste u spretnim rukama. Odgajateljice su naše dobre vile koje čarobnim štapićima otjeraju dječje suze, strahove i bol, a stvore smijeh, igru i svaki dan nas nešto novo nauče. Kuharica se uvijek trudi da jedemo zdravo i ukusno, ma najljepše se u vrtiću jede. Spremačica nam sve lijepo sredi i uvijek nam rado pomaže.
Hvala našoj dječici što u naš vrtić svaki dan unose sreću, smijeh i nove zgode kojih se rado prisjećamo.
Danas ste bili preslatki mali prinčevi i princeze na balu.

Sretan ti rođendan vrtiću moj!!!

Javni poziv za upis djece u pedagošku 2024./2025. godinu

Javni poziv za upis djece u pedagošku 2024./2025. godinu   Na osnovu članka 12. Pravilnika o prijemu i...

Vanjska igraonica

Vanjska igraonica Boravkom na otvorenom jačamo prirodni imunitet djeteta. Izlaganje svježem zraku...

"Što sve mogu moji prsti"

"Što sve mogu moji prsti" Kroz mjesečnu temu "Što sve mogu moji prsti" fokusirali smo se na...

logo

O nama

Javna ustanova Dječji vrtić „Zvončić“ Gornji Vakuf – Uskoplje je javna predškolska odgojno – obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj, obrazovanje, njega, zdravstvena zaštita, prehrana i skrb o djeci od 3 godine do polaska u osnovnu školu....

KONTAKT

JU Dječji vrtić Zvončić

Kralja Tomislava bb.

Gornji Vakuf- Uskoplje

Bosna i Hercegovina

+387 30 494-750

E-mail

djvrticzvoncicgvu@gmail.com

JU Dječji vrtić Zvončić - 2021 sva prava pridržana Design and development logo