6. rođendan našeg vrtića

 
Danas je našem vrtiću 6. rođendan!!!
Želimo reći hvala djelatnicama koje su zaslužne što naš vrtić raste u spretnim rukama. Odgajateljice su naše dobre vile koje čarobnim štapićima otjeraju dječje suze, strahove i bol, a stvore smijeh, igru i svaki dan nas nešto novo nauče. Kuharica se uvijek trudi da jedemo zdravo i ukusno, ma najljepše se u vrtiću jede. Spremačica nam sve lijepo sredi i uvijek nam rado pomaže.
Hvala našoj dječici što u naš vrtić svaki dan unose sreću, smijeh i nove zgode kojih se rado prisjećamo.
Danas ste bili preslatki mali prinčevi i princeze na balu.

Sretan ti rođendan vrtiću moj!!!

Prvi pidžama party

Pidžama parti Zabava u našem vrtiću se ne događa samo kada roditelji rade. Zabava se događa onda...

Motus

Motus Pčelice su danas od ranog jutra osnažili svoje tijelo uz tjelovježbu. Vježbe za djecu...

Krokodil i kravata

Krokodil i kravata Ako niste sigurni kako rade najbolje mame, DOĐITE U ZVONČIĆE Današnji gost je...

logo

O nama

Javna ustanova Dječji vrtić „Zvončić“ Gornji Vakuf – Uskoplje je javna predškolska odgojno – obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj, obrazovanje, njega, zdravstvena zaštita, prehrana i skrb o djeci od 3 godine do polaska u osnovnu školu....

KONTAKT

JU Dječji vrtić Zvončić

Kralja Tomislava bb.

Gornji Vakuf- Uskoplje

Bosna i Hercegovina

+387 30 494-750

E-mail

djvrticzvoncicgvu@gmail.com

JU Dječji vrtić Zvončić - 2021 sva prava pridržana Design and development logo