Projekt inkluzivne prirode

Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke je sa Ministarstvom obrazovanja, mladih, kulture i sporta, potpisala Ugovor o

sufinanciranju projekata iz oblasti "Podrška programima razvijanja
funkcionalnih znanja i vještina djece predškolskog uzrasta i učenika
javnih osnovnih i javnih srednjih škola", inkluzivne prirode. Ugovorom su obuhvaćeni jedna srednja škola, jedna osnovna škola i jedan vrtić u našoj županiji. Naš vrtić je imao priliku biti jedna od tri navedene ustanove. Ovim projektom smo poboljšali pristupačnost vrtiću proširenjem i popravkom pločnika, te izgradnjom podesta i rampe na stražnjem ulazu.
Prvi pidžama party

Pidžama parti Zabava u našem vrtiću se ne događa samo kada roditelji rade. Zabava se događa onda...

Motus

Motus Pčelice su danas od ranog jutra osnažili svoje tijelo uz tjelovježbu. Vježbe za djecu...

Krokodil i kravata

Krokodil i kravata Ako niste sigurni kako rade najbolje mame, DOĐITE U ZVONČIĆE Današnji gost je...

logo

O nama

Javna ustanova Dječji vrtić „Zvončić“ Gornji Vakuf – Uskoplje je javna predškolska odgojno – obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj, obrazovanje, njega, zdravstvena zaštita, prehrana i skrb o djeci od 3 godine do polaska u osnovnu školu....

KONTAKT

JU Dječji vrtić Zvončić

Kralja Tomislava bb.

Gornji Vakuf- Uskoplje

Bosna i Hercegovina

+387 30 494-750

E-mail

djvrticzvoncicgvu@gmail.com

JU Dječji vrtić Zvončić - 2021 sva prava pridržana Design and development logo