Javna ustanova Dječji vrtić "Zvončić" proslavio svoj 4. rođendan

rodendan2021.jpg

Emotivno, ali vrlo veselo bilo je 1. veljače 2021. godine kada je naš vrtić proslavio svoj 4. rođendan. Vrtić već 4. godine pohađaju djeca raspoređena u dvije odgojno obrazovne skupine, Mješovitu odgojnu skupinu „Pčelice“ i Mješovitu odgojnu skupinu „Zvončići“. Djeca su se družila uz prigodni program, natjecanje i neizostavnu rođendansku tortu.

Naši Zvončići su nam poželjeli sretan rođendan uz recitaciju stihova “Vrtiću naš dragi! Mi smo još mali i ne možemo ti reći koliko smo sretni što si nam otvorio vrata svoja i ponosni smo što smo djeca tvoja! Stoga ti čestitku ovu dajemo i puno poljubaca ti šaljemo! Neka nam veseo i nasmijan bude svaki provedeni dan, Zvončići ti žele sretan rođendan!”. Naše vrijedne Pčelice su naučile stihove pjesmice o našemu vrtiću koje je napisala Petrina i Nikolinina mama, Marija Mikulić:

VRTIĆ ZVONČIĆ

Tamo između dva školska puta

Nalazi se najljepše dvorište i zgrada žuta.

Danas je za naš vrtić poseban dan,

Pčelice i Zvončići slave rođendan.

 

Ponijeti će odavde najljepše dane,

Prva prijateljstva i riječi u život utkane.

Baš su ovdje mnoga srca mala,

Naučila reći – oprosti i hvala.

 

Crtala cvijeće, obitelji i kućice,

Pravila razna čuda te male ručice.

Neka uvijek se čuje dječja graja,

Pčeličji zvuk i zvono vrtičkog raja.

 

A Zvončići gromoglasno zvone,

Za nagradu dobiju šarene bombone. 

Razigrane Pčelice svako jutro lete,

Raširenih ruku čekaju ih najbolje tete.

JOŠ PUNO GODINA PONOSNO STOJ,

SRETAN TI ROĐENDAN VRTIĆU MOJ!!!

rodendan2021-1.jpg

rodendan2021-2.jpg

Vanjska igraonica

Vanjska igraonica Boravkom na otvorenom jačamo prirodni imunitet djeteta. Izlaganje svježem zraku...

"Što sve mogu moji prsti"

"Što sve mogu moji prsti" Kroz mjesečnu temu "Što sve mogu moji prsti" fokusirali smo se na...

Svjetski dan svjesnosti o autizmu

Svjetski dan svjesnosti o autizmu    

logo

O nama

Javna ustanova Dječji vrtić „Zvončić“ Gornji Vakuf – Uskoplje je javna predškolska odgojno – obrazovna ustanova u kojoj se provodi odgoj, obrazovanje, njega, zdravstvena zaštita, prehrana i skrb o djeci od 3 godine do polaska u osnovnu školu....

KONTAKT

JU Dječji vrtić Zvončić

Kralja Tomislava bb.

Gornji Vakuf- Uskoplje

Bosna i Hercegovina

+387 30 494-750

E-mail

djvrticzvoncicgvu@gmail.com

JU Dječji vrtić Zvončić - 2021 sva prava pridržana Design and development logo